logo

Zadzwoń:

+48 32 202 64 85


Aktualności

Lato tego roku ma kolory fluo - premiera drukarki OKI PRO6410 NeonColor

3,p1at1ntmn0joa7fccnujos1o0p3.jpgNeonowe kolory powróciły do łask! Intensywny i rzucający się w oczy żółty, niebieski czy różowy królują już nie tylko na salonach i ulicach, ale także w druku. Druk kolorami neonowymi stał się możliwy dzięki drukarce OKI PRO6410NWT. To profesjonalna, neonowa drukarka A4 do ozdabiania odzieży, projektowania oraz tworzenia etykiet i materiałów edukacyjnych. Dzięki funkcji szybkiej zamiany pojemników z czarnym i białym tonerem, drukarka ułatwia tworzenie fluorescencyjnych efektów na ciemnych i jasnych tłach. 

Nowatorska technologia druku kolorami fluorescencyjnymi oraz wysoka rozdzielczość kolorowego druku cyfrowego LED, to cechy charakterystyczne drukarki „neonowej”. Dzięki nim, PRO6410 NeonColor zapewnia wszechstronność nośników do A4 i efektywny druk w zakresie zastosowań, które do tej pory wymagały zastosowania kosztownych, ręcznych technik drukarskich. Innowacyjne, neonowe kolory ożywają przy zastosowaniu światła UV, a okulary 3D nadają neonowym grafikom zupełnie nowy wymiar. Drukarka PRO6410NW umożliwia wykorzystanie neonowego, białego tonera jako znaku bezpieczeństwa, widocznego tylko w świetle UV, lub w celu zapewnienia białego tła dla ciemniejszych barw.

NeonColor to nowy wymiar druku. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną próbkę druku.
Szczegółowe informacje oraz wsparcie merytoryczne: pawel.gladysz@almatrend.com.pl, tel: 663 332 516.
Odwiedź stronę poświęconą termotransferowi: www.termo-transfer.com.pl.


Data dodania: 09.06.2016 Powrót

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.