logo

Zadzwoń:

+48 32 202 64 85


Aktualności

Kompendium wiedzy o termotransferze dostępne także online

Podczas Festiwalu Druku swoją premierę miał, specjalnie przygotowany na tę okazję, folder dotyczący termotransferu. W jednym miejscu zebraliśmy najlepiej sprzedające się i polecane przez nas maszyny wykorzystywane w  technologii: prasy termotransferowe, plotery drukujące, plotery tnące oraz drukarki OKI - najbardziej kompatybilne z papierami transferowymi serii TheMagicTouch. W folderze zebraliśmy także pełną ofertę mediów do termotransferu: folie do druku, flexy, papiery termotransferowe oraz szeroką gamę produktów do zdobienia.

To co dla nas najważniejsze, folder spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony naszych obecnych klientów, jak również tych zupełnie nowych, którzy z ofertą firmy mieli okazję zapoznać się podczas Warsztatów „Termotransfer od A do Z”, które przeprowadziliśmy podczas Targów. Katalog doskonale sprawdza się także jako narzędzie wspomagające pracę handlowców i pracowników działów sprzedaży. Jest barwnym kompendium wiedzy i swego rodzaju przewodnikiem po Termotransferze. Odwiedź jeden z siedmiu naszych oddziałów, poproś o folder, lub pobierz go w wersji online.
_termotransfer_870x314.jpg

Data dodania: 12.09.2016Powrót

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.