logo

Zadzwoń:

+48 32 202 64 85


Aktualności

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Packaging Innovations

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 4-5 kwietnia br. w Warszawie. Niezmiernie cieszy nas fakt tak ogromnego zainteresowania oprogramowaniem EngView Package&Display Designer Suite, które prezentowaliśmy podczas targów. Na stoisku gościliśmy przedstawicieli firmy EngView, którzy prezentowali możliwości oprogramowania oraz na miejscu, na oczach klientów tworzyli projekty opakowań zgodnie z ich oczekiwaniami.

Pakiet EngView Package & Display Designer jest specjalistycznym oprogramowaniem do produkcji opakowań oraz systemów prezentacji POP/POS. Zawiera gotową bazę materiałów takich jak karton, tektura falista i im podobne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii projektowania parametrycznego, EngView umożliwia tworzenie kształtów oraz realistyczne ich modelowanie 3D. Oprogramowanie zintegrowane jest z pakietem Adobe Ilustrator i tym samym tworzy kompletny zestaw umożliwiający profesjonalistom tworzenie innowacyjnych opakowań i systemów prezentacji.

W przypadku zainteresowania oprogramowaniem, prosimy o kontakt z Dawidem Sawickim, który udzieli szczegółowych informacji oraz udostępni wersję demo oprogramowania.
Kontakt mailowy pod adresem: dawid.sawicki@almatrend.com.pl, lub telefonicznie: +48 601 524 496.

Zapraszamy także do zapoznania się z podsumowaniem Targów, przygotowanym przez OOH Magazine - kliknij TUTAJ.

Data dodania: 13.04.2017


Zdjęcia:
Powrót

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.