logo

Zadzwoń:

+48 32 202 64 85


Aktualności

Premiera drukarki ORIC OR-1800 na Festiwalu Druku.pl

Festiwal Druku.pl, który odbędzie się w dniach 13-14 września w Warszawie jest doskonałą okazją do premierowej prezentacji drukarki solwentowej ORIC OR-1800. Stawiamy na JAKOŚĆ, STABILNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E6 Hala III, gdzie zaprezentujemy po raz pierwszy w Polsce drukarkę solwentową ORIC OR-1800. To idealne urządzenie dla osób chcących rozpocząć swoje doświadczenie z drukiem. Dzięki zastosowaniu głowic drukujących DX5, jakość druku dorównuje rynkowym potentatom,
a można ją osiągnąć dużo niższym kosztem. Drukarka osiąga imponujące rezultaty zarówno pod względem jakości druku, jak i pod względem szybkości ich wykonania. Wydruki
o wysokiej jakości można uzyskać przy prędkości aż 18m2/h, a mniej wymagające przy prędkości 35m2/h, 47m2/h, a nawet 70m2/h.

Drukarka ORIC OR-1800 została zaprojek­towana w oparciu o zaawansowane tech­nologicznie rozwiązania. Wyposażona jest w trójstopniowy system grzałek (przed drukiem, pod głowicami, grzałka suszą­ca wydruk), dzięki czemu zadrukowywa­ny materiał szybciej przyjmuje i utrwala atrament. Zastosowanie podzespołów renomowanych dostawców tj. prowad­nic karetki, silników serwo, pasów napę­du, gwarantuje delikatną i stabilną pra­cę, długą żywotność oraz niski poziom hałasu. ORIC OR-1800 wyposażona jest w automatyczną nawijarkę oraz bez­pieczny i niezawodny mechanizm czysz­czący, który wydłuża żywotność głowicy.

Wsparcie merytoryczne oraz szczegółowe informacje: pawel.kujawa@almatrend.com.pl, M: +48 609 912 719

Ulotka informacyjna 

         

Data dodania: 06.09.2017
Powrót

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.