logo

Zadzwoń:

+48 32 202 64 85


Aktualności

Złoty Medal dla drukarki Gongzheng GZM

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, iż prezentowany przez nas podczas targów Festiwal Druku wielkoformatowy ploter solwentowy Gongzheng GZM został laureatem konkursu o Złoty Medal 2016. Przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii wybrali najbardziej innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania. Tym bardziej cieszy fakt, iż w tym zaszczytnym gronie znalazł się nasz ploter. Gongzheng GZM jest wysokiej jakości solwentową drukarką o szerokości 3,2 m, dedykowaną dużym i średnim przedsiębiorstwom produkcyjnym, dla których istotne są niezawodność, prędkość druku oraz jakość obsługi. Dzięki zastosowaniu głowic drukujących Dimatix Starfire 1024, Gongzheng GZM zapewnia ekstremalną prędkość druku, przy jednoczesnym zachowaniu jego najwyższej jakości. Ploter dostępny jest w opcji druku 10pl lub 25pl, z wyposażeniem w 2 lub 4 głowice drukujące. Dzięki tej opcji wyboru, firma może dobrać parametry urządzenia, dostosowując je do potrzeb i specyfiki swoich prac.

Złoty Medal - pismo


Wsparcie merytoryczne: pawel.kujawa@almatrend.com.pl, tel: 609 912 719.
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.dobreplotery.pl.

Data dodania: 17.09.2016


Zdjęcia:
Powrót

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.