logo

Zadzwoń:

+48 32 202 64 85


O nas

Wszystko, co potrzebne w reklamie  to motto, które od ponad 25 lat realizujemy na polskim rynku sprzedaży wysokiej jakości materiałów do druku cyfrowego pod tusze wodne, solwentowe, UV oraz lateksowe. Centrala mieści się w Katowicach, ale firma dysponuje także oddziałami w Warszawie, Wrocławiu, Chorzowie, Krakowie, Poznaniu oraz Opolu.

W ofercie Alma Trend znaleźć można: plotery drukujące marki ROLAND, TWINJET, drukarki UV (QRES TECHNOLOGIES, ROLAND), drukarki solwentowe i sublimacyjne (GONGZHENG, KEUNDO, TWINJET), drukarki z białym oraz fluorescencyjnymi tonerami (OKI), materiały do druku wielkoformatowego (INTERCOAT, FOLEX, REGULUS, ASLAN, MACTAC, ORACAL), płyty z tworzyw sztucznych (SIMONA, STADUR, MULTIPANEL), tusze (SERICOL, MARABU), folie samoprzylepne (MACTAC, ORACAL, ASLAN), materiały do termotransferu (MAGICTOUCH).

Alma Trend specjalizuje się także w serwisie maszyn i urządzeń drukujących, tnących oraz frezujących. Oferuje serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, kalibrację kolorystyczną,
a także doradztwo techniczne przy zakupie nowych i używanych maszyn poligraficznych. Doświadczeni i profesjonalnie przeszkoleni serwisanci diagnozują, eliminują usterki oraz awarie, a także, na życzenie klienta, zapewniają przeglądy i konserwacje parku maszynowego.

W I połowie 2016 roku sukcesem zakończyło się wprowadzenie na polski rynek drukarki UV Qres Technologies.

Nasze atuty:
- wieloletnie doświadczenie,
- bogata oferta,
- terminowa realizacja zamówień,
- niestandardowe produkty,
- profesjonalizm i najwyższa jakość obsługi,
- serwis na terenie całego kraju.
 

alma1.jpg   alma2.jpg   alma3.jpg   alma4.jpg   alma5.jpg

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.